Andalo – Pnagella przytulny ośrodek narciarski, idealny dla rodziny.

Jeżeli lubicie nieduże ośrodki narciarskie gdzie nie brakuje atrakcji, ale jednocześnie nie ma tam wielkiego tłumu narciarzy i innych turystów, to ta stacja narciarska będzie idealna dla Ciebie i całej rodziny.

Źródło: narty-wlochy.pl

Źródło: narty-wlochy.pl

   Andalo-Paganella to stacja narciarska znajdująca się na zboczach góry Paganella. W słoneczne dni, kiedy niebo jest bezchmurne, można podziwiać niezwykłe widoki na jezioro Garda oraz przepiękną dolinę Adygi. Ten ośrodek z roku na rok zyskuje co raz więcej zadowolonych narciarzy. Wciąż prowadzone są działania, mające na celu uatrakcyjnienie tego ternu. Z myślą o zwiększeniu komfortu dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy wciąż jest rozbudowywana sieć wyciągów.

   Andalo to idealne miejsce dla całej rodziny oraz fanów narciarstwa biegowego. Na terenie tego ośrodka narciarskiego znajduje się w sumie 11 kilometrów tras biegowych.

Źródło: narty-wlochy.pl

Źródło: narty-wlochy.pl

Trasy narciarskie i wyciągi w Andalo

   W Andalo na narciarzy czeka 7 kilometrów tras łatwych i 40 kilometrów tras średnich. Niestety trasy trudne liczą jedynie 3 km. Do tych tras można dojechać na jednym z 19 wyciągów.

   To miejsce jest idealne dla początkujących narciarzy, czekają na nich specjalnie przygotowane stoki oraz różne szkolenia.

    Tutaj znajdą coś dla siebie, również bardziej wymagający narciarze. Snowboardziści mogą skorzystać z jazdy poza trasami w lesie, w którym można wziąć udział w snow safari.

Wypoczynek po nartach.

   Po szaleństwie na stoku, na narciarzy czeka wiele innych atrakcji. Można tutaj skorzystać z lodowiska, bądź zrelaksować się po męczącym dniu w basenie.

   Ten ośrodek turystyczny stara się po brzegi wypełnić wolny czas wszystkich turystów. W tym miasteczku ciągle są organizowane różne imprezy dla dorosłych jak i dla dzieci. Na dorosłych narciarzy, czeka impreza w dyskotece La Flanca, a dla najmłodszych są przygotowywane gry, zabawy i różne animacje. Dzięki tak wielu atrakcjom, nie ma czasu a nudę.

W Andalo-Paganella nie ma czasu na nudę 🙂

 

 

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *