Aplikacje dla narciarzy

Na rynku jest wiele aplikacji, które umożliwiają dostęp do wielu ważnych informacji wszystkim miłośnikom białego szaleństwa. Przedstawię tutaj kilka aplikacji, które warto mieć.

góry2

1. Narty & Warunki narciarskie

Ta aplikacja czerpie wszystkie ważne informacje z portalu Skinfo.pl. Dzięki tej aplikacji mamy dostęp do aktualnych wiadomości z ponad dwóch tysięcy ośrodków narciarskich, znajdujących się na całym świecie. Ten progra umożliwia sprawdzenie prognozy pogody dla danego ośrodka, przy pomocy GPS sprawdza położenie najbliższych ośrodków narciarskich, dostarcza na ich temat wielu przydatnych informacji, umożliwia dostęp do nagrań z kamer znajdujących się na trasach, dzięki temu wiemy, jakie aktualnie są w danym miejscu warunki. Dużym utrudnieniem, jest to, że sami musimy szukać w ustawieniach zmiany domyślnych ośrodków, na te, które nas aktualnie interesują.

 2. Ski raport

Darmowa aplikacja stworzona z myślą jedynie o 56 polskich stokach. Cechuje się przejrzystością i dostarcza narciarzom wiele przydatnych informacji. Tutaj znajdziemy aktualne wiadomości dotyczące pogody, otwartych wyciągów, czynnych wypożyczalni, promocji w ośrodkach narciarskich i szkółek. Do dyspozycji mamy również wiele map tras i stoków. Minusem jest to, że działa ona jedynie na systemie Android.

 3. Bergfex/Ski

W tą aplikację powinni się zaopatrzyć narciarze chcący szusować na stokach we Francji, Szwajcarii, Austrii, Niemczech czy Słowenii. Tutaj zdobędziecie informacje dotyczące pogody, ośrodkach i odśnieżonych stokach. Jest to aplikacja darmowa, w której znajdziemy dużo map wysokiej rozdzielczości, tutaj można zapisać najlepsze kurorty.

tele4. iSKi Tracker

Dzięki tej aplikacji możemy utrwalić na filmie swoje wyczyny na stoku. Udostępnia informacje odnośnie nachyleń stoku, osiąganej prędkości zjazdu, wysokości oraz rejestruje długość czasu spędzonego na nartach.

5. Przewodnik na narty.

Aplikacja na smartfona na Androidzie. Dzięki niej, stanie się on naszym osobistym, narciarskim przewodnikiem na Polskich stokach. Tutaj znajdziemy aktualne informacje odnośnie Zakopanego, Szczyrku, Szklarskiej Poręby, Karpacza czy Wisły. Dostęp do wszystkich informacji dotyczących wszelkich atrakcji turystycznych, restauracji i innych ważnych miejsc nabędziemy za około 10 zł.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *