Gdzie gwiazdy jeżdżą na narty?

Z roku na rok coraz więcej z nas wybiera wakacje czy też ferie w górach. Postępujemy tak, gdyż zdecydowanie wolimy aktywnie spędzać czas np jeżdżąc na nartach zamiast typowego opalania się na plaży. Każdy z nas w góry wyjeżdża gdzie indziej. Możemy np. wyjechać do Włoch, Austrii, Słowacji lub też wybrać nasze polskie góry. Za naszym przykładem podążają także znane polskie osobowości. Dlatego też postanowiłam sprawdzić gdzie gwiazdy jeżdżą na narty.

13

Otóż wśród znanych polskich osobistości nie brakuje miłośników białego szaleństwa! Gwiazdy kochają aktywny wypoczynek zimą na świeżym powietrzu. Nie straszny im mróz, śnieg, a nawet długie kolejki do wyciągów. Kto zatem gdzie jeździ w góry? Sprawdziłam to i zaraz rozwiążę tą zagadkę.

A więc:

RAFAŁ MROCZEK

Rafał Mroczek wprawdzie od nart stroni i ze stoków zjeżdża na desce, ale to drobny szczegół. Najważniejsze jest to, gdzie go można spotkać. Fani powinni się uważnie rozglądać na Szczyrku i w Korbielowie.

DOROTA GARDIAS

Słynna pogodynka uwielbia jeździć na nartach, a robi to najchętniej w Białce Tatrzańskiej.

MAGDALENA SZEJBAL

Aktorka od niedawna mieszka w górach, ale jeśli chodzi o jeżdżenie na nartach, z Zakopanem wygrywa u niej czeski Szpindlerowy Młyn.

JOANNA  JABŁCZYŃSKA

Narty już dawno zamieniła na deskę, a najczęściej jeździ w słowackiej części Tatr w Jasnej.

RADOSŁAW MAJDAN

Chętnie jeździ na stoki tureckiej góry Uludag, niedaleko Istambułu. Z tym miejscem wiążą go wspomnienia z czasów, gdy grał w pierwszoligowej drużynie tureckiej.

TOMASZ ZUBLEWICZ

Pan od pogody doskonale wie, gdzie można spodziewać się dobrych warunków narciarskich, ale najchętniej szusuje w Tatrzańskiej Łomnicy.

MACIEJ ROCK

Tradycyjnie i co roku… deska i ZAKOPANE!!

OLIVIER JANIAK

Janiak w kwestii sportów zimowych jest patriotą. Chętnie jeździ w Białce Tatrzańskiej i na Dolnym Śląsku skąd pochodzi.

KATARZYNA DOWBOR

Dziennikarka jest jedną z bardziej zapalonych propagatorek sportów zimowych w naszym kraju. Zna niemal wszystkie stoki, ale najchętniej jeździ do Szklarskiej Poręby, gdzie można ją spotkać na Hali Szrenickiej.

KATARZYNA ZIELIŃSKA

Pochodząca z Podhala aktorka uwielbia polskie Tatry. Na narty jeździ zazwyczaj po sezonie, gdy na stoku jest mniej narciarzy.

images

Wspólne wypady naszych gwiazd do austriackich i włoskich kurortów w Alpach stały się już tradycją. Nie omijają też polskich ośrodków i dość często można je spotkać np. w Zakopanem. Wśród miłośników tego typu wypadów są zwłaszcza młode gwiazdy jak: Edyta Herbuś, Agnieszka Popielewicz czy Joasia Jabłczyńska. Ale ich starsze koleżanki jak Ewa Gawryluk i Anna Korcz też uwielbiają spędzać czas na sportowo.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *