Gdzie można spróbować Snowtubing?

Snowtubing jest niczym innym jak zjeżdżaniem po śnieżnym, wytyczonym torze na specjalnym gumowym ślizgu tzw. oponie/dętce. Najlepsze tory do snowtubingu znajdują się poza Europą.

snowtubing

źródło: morrisfbc.org

W Sestriere (Włochy) czeka na nas także tor do snowtubingu. Dodatkowo wybierając to miejsc na wyjazd na narty, czeka na nas moc innych atrakcji, takich jak skutery śnieżne, wycieczki z górskim przewodnikiem, czy nocne wyprawy ratrakiem.

W Heavenly Mountain (USA) znajdują się aż 4 tory snowtubingowe, których długość każdego z nich przekracza 150m. Heavenly Mountain jest ośrodkiem, który położony jest nad cudownym jeziorem Tahone. Znajduje się na granicy stanów Kalifornia i Nevada w Górach Skalistych.

W Mad River Mountain (USA) znajduje się ponad 300-metrowy tor do snowtubingu. W ośrodku znajduje się 20 tras oraz 4 snowparki, a więc każdy znajdzie coś dla siebie.

W Keystone (USA) z powodów ogromnych opadów śniegu tor snowtubingowy jest całkowicie kryty.

Nassfeld(Austria) także tutaj można znaleźć tor do snowtubingu. Dodatkowo w ośrodku można znaleźć wiele ciekawych atrakcji jak tor saneczkowy, lodowisko, Fun Park oraz 110 km połączonych tras.

Cataloochee (USA) na torze znajdującym się w tym miejscu nie mogą sprawdzić się mniejsze dzieci, ponieważ wymagany wzrost to minimum 105 cm. W ośrodku poza tym można także spróbować swoich sił na jednej z 18 tras, w tym znajdzie się wiele bardzo łatwych tras.

snowtubing

źródło: traveloregon.com

Yabuli Ski Resort(Chiny) od grudnia do lutego trwa tutaj „Lodowy Festiwal”, czyli sezon zimowej zabawy do atrakcji zalicza się m.in. zjazd na oponie. Harabin jest miejscem, w którym znajduje się ten ośrodek, słynie ono także z wielu innych atrakcji.

Stone Mountain (USA) tutaj oferta toru snowtubingowego jest bardzo ciekawa, ponieważ tego doświadczenia można spróbować grupowo. W miejscu tym można zjechać łącznie w 4 osoby, a tor ma długość 120m.

W Furano ( Japonia) można znaleźć aż 201- metrowy tor do snowtubingu. Wyjeżdżając tam na narty, można także skorzystać z oferty wycieczki i zjazdu na nartach do wnętrza wulkanu Yotei.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *