Do jakiego Włoskiego hotelu wybrać się z psem?

Nie zawsze mamy z kim zostawić naszego pupila bądź też nie wyobrażamy sobie wakacji bez naszego pupila, dlatego też poszukujemy rezydencji, która pozwoli nam na pobyt z naszym pupilem. Szczególnie wyjeżdżając do Włoch na narty warto dowiedzieć się które hotele oferują taką możliwość

źródło: pixabay.com

Val di Sole

Val di Sole to inaczej zwana Dolina Słońca jest to jeden z najciekawszych i najbardziej znanych kurortów narciarskich. Oferuje on 380 km tras oraz 140 wyciągów.

Residence Rododendron

Jest to kameralna rezydencja, która składa się z 6 apartamentów, położona jest w spokojnej okolicy. Od centrum miejscowości dzieli nas jedynie 300 m, od skibusu 100 m, natomiast od wyciągów 1,1 km. Dodatkowe wyposażenie to balkon bądź ogród, telewizor oraz miejsce parkingowe. W hotelu akceptowane są zwierzęta bez dopłat oraz łóżeczko dla dziecka także bez dopłat, najpierw jednak musimy o tym poinformować.

Residence Valentino

Rezydencja położona jest w pobliżu lasu oraz boiska sportowego. Od centrum oddalona jest o 350 metrów, od skibusa o 50 m, natomiast od wyciągów o 1,2 km. Do każdego apartamentu przysługuje jedno miejsce parkingowe. Hotel akceptuje zwierzęta bez dodatkowych opłat. Jedną z niedogodności może być brak internetu.

źródło: pixabay.com

Bormio

To właśnie tutaj co roku odbywają się zawody Pucharu Świata, to właśnie tutaj panują idealne warunki dla miłośników freeried’u.

Chalet Alberti

Rezydencja umiejscowiona jest w bardzo spokojnej okolicy, przy czym od centrum Bormio dzieli nas jedynie 5 minut drogi. W niedalekiej odległości znajdziemy także baseny termalne, które są obowiązkowym punktem do odwiedzenia podczas wakacyjnych szaleństw na stokach. Od centrum dzieli nas 600 m, od skibusa 50 m, natomiast od wyciągów 1,5 km. Rezydencja akceptuje zwierzęta do 8 kg (na zapytanie), koszt to 50 €/tydzień.

Casa Sablonera

Rezydencja umiejscowiona jest kilka kroków od centrum, a dodatkowo niedaleko znajdują się wyciągi oraz trasy narciarskie. Goście mają do dyspozycji parking oraz narciarnie. Od centrum rezydencję dzieli 300 m, od Skubisa 10 m, natomiast od wyciągów 400 m. Rezydencja akceptuje zwierzęta (na zapytanie), koszt to 20 €/tydzień oraz mamy możliwość wyposażenia pokoju o łóżeczko dla dziecka, koszt to 20 €/tydzień.

Wszystkie hotele w których możesz cieszyć się pobytem ze swoim pupilem możesz znaleźć na stronie biura: narty-wlochy.pl

źródło: pixabay.com

Livigno

Livigno przyciąga turystów z całego świata, na jego atrakcyjność składają się świetne stoki oraz specyficzny klimat. Znajduje się tutaj 140 km tras zjazdowych oraz 40 km tras zjazdowych.

Chalet Li Baita

Na obiekt składają się dwa typowe domki dla regionu. W ramach pobytu narciarnia oraz możliwość przechowywania samochodu w garażu – za dodatkową opłatą. Od centrum Livigno dzieli nas 7 km, od skibusa 400 m, natomiast od wyciągów 700 m. Rezydencja akceptuje zwierzęta bez dodatkowych opłat, jednak przed uprzednim zapytaniem. internet oraz łóżeczko dla dzieci wymagają dodatkowej opłaty.

Chalet del Sole

Rezydencja leży w słonecznej i spokojnej części Livigno. Od centrum położona jest 700 m, od skibusa 100 m, a od wyciągów 700 m. Rezydencja wyposażone jest w wiele dodatkowych atrakcji jak sala kinowa, Ski room, czy dużą świetlicę. Za dodatkową dopłatą możemy wynająć miejsce w garażu. Rezydencja akceptuje zwierzęta (na zapytanie), koszt to 50-100 €/tydzień, łóżeczko dla dziecka oraz Internet wymagają dodatkowej zapłaty.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *