Najbardziej zaśnieżone miejsca na ziemi

Wielu zapalonych miłośników gór chciałoby zobaczyć miejsca idealne na narty. Warunki pogodowe w najbardziej zaśnieżonych miejscach na ziemi zazwyczaj są bardzo trudne. Jednak jeżeli jesteś zapalonym narciarzem nic nie stanie ci na przeszkodzie, aby odwiedzić te miejsca. Ciekawi, jakie są najbardziej zaśnieżone miejsca na ziemi?

Najbardziej zaśnieżone miejsca na ziemi

Góra Waszyngtona

Mt. Washington, New Hampshire

źródło: dallasnews.com

Najwyższy szczyt w Górach Białych, leży w stanie New Hampshire. Mount Washington zbudowana jest ze skał krystalicznych twardzielcem. Wejść na górę można tylko latem ze względu na jej trudne warunki atmosferyczne.

Chamonix

chamonix we Francji

źródło: chamonix.net

Chamonix we Francji to miejsce zdecydowanie dla ludzi o mocnych nerwach, to właśnie tu uprawiane sa najbardziej niebezpieczne sporty zimowe. To właśnie tu znajduje się najwyższy szczyt Alp-Mont Blanc. Jest to miejsce dla wszystkich osób kochających góry jak i narty! Słońce latem w tym miejscu jest tylko przez 5 do 7 godzin dzienne.

Nagano

nagano japonia

źródło: thetravelmentor.com

Nagano (Japonia) znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od wybrzeża Pacyfiku, znajduje się tu bardzo popularny ośrodek narciarski. Jest tu mnóstwo śniegu, dlatego jest to idealne miejsce na narty, jednak bez obaw jest tu także wiele innych atrakcji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Ciekawostka! Nagano to także dom dla jednego z gatunków małp.

Niseko

niseko japonia

źródło: save-image.com

To właśnie do tego miejsca w Japonii przyjeżdżają wszystkie narodowości świata, miejsce to cieszy się dużą popularnością. Jest to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają śnieg i góry.

Skomentuj post

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *